Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Kariyerine 2000 yılı başında Bursa'nın önde gelen tekstil firmalarında başlayan Kevser Erguvan BOZKURT, daha önceki üretim, planlama ve pazarlama deneyimlerinin de desteğiyle dijital baskı pazarında değer yaratmak için 2013 yılında KVS TEKSTİL'i kurdu. Baskılı kumaş üretimindeki trendleri ve gelişmeleri takip eden ve yenilikçi bir firma olarak isimlendiren KVS TEKSTİL, Ar-Ge, tasarım ve kaliteli hizmet anlayışının gücü ile pazarda kilit bir oyuncu haline geliyor.

Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti ve hızlı hizmet ilkelerini ön planda tutan KVS TEKSTİL, dokuma ve jakarlı kumaşlar üzerine pamuk, polyester, viskon ve naylon kalitelerinde rotasyonel ve dijital baskı yapmaktadır. Ürünlerin büyük çoğunluğunu iç pazardaki önde gelen hazır giyim ve ön giyim üreticilerine yönelik katma değerli ürünler oluşturmaktadır. Yakın gelecekte Almanya, İngiltere, Doğu Avrupa ve İskandinav pazarlarında istikrarlı büyümenin yanı sıra ciromuzdaki ihracat payını% 80'e çıkarmak hedeflenmektedir. Türkiye üretimde büyük bir potansiyele sahip ve bu potansiyelin bir parçası olarak KVS, kalite ve teslimat sürelerindeki rekabet gücü ile hedef pazarlarda tasarım ve koleksiyon şirketi olarak anılmak istiyor.

Her departmanda uzman ekibimiz ve kalite anlayışımızla bu hedeflere doğru ilerliyoruz. Şirketin yönetim vizyonu müşteri memnuniyetini esas alır ve tüm iş süreçlerini müşteri ile ortaklık ve kazan-kazan yaklaşımına göre şekillendirir. Daha ileri; şirket için insan kaynağı iç müşteri olarak düşünülmelidir; istikrarlı büyüme ancak bu yerli ve yabancı müşterilerin desteği ile sağlanabilir.